Půjčky bez registru a poplatku

Půjčky bez registru a poplatku mohou být vhodným řešením pro ty, kdo potřebují rychle získat finanční hotovost. Při žádosti o půjčku nejsou brány v potaz zápisy v rejstřících dlužníků, takže ji může dostat prakticky kdokoli. Výhodou je také to, že po vás nebude vyžadován poplatek za uzavření smlouvy, takže nemusíte hradit žádné peníze předem. Zůstane vám tedy k dispozici celá půjčená částka, kterou můžete použít na libovolný účel. Na půjčky bez registru a poplatku se specializují především nebankovní úvěrové společnosti, v nabídce klasických bank se s nimi většinou nesetkáte.

Nebankovní společnosti nekladou žadatelům o půjčku žádné velké překážky. Nepřihlíží se k záznamům v různých bankovních a nebankovních registrech, ve kterých jsou evidovány informace o nesplacených pohledávkách klientů. Pokud tedy ještě v současnosti splácíte nějakou předešlou půjčku, bude se potřeba obrátit právě na nebankovní instituce. Vyřízení půjčky bez registru a poplatku je velmi rychlé, takže v mnoha případech můžete peníze získat již do 24 hodin. Stačí jednoduše vyplnit online formulář nebo telefonicky kontaktovat vybranou firmu. Zaměstnanci společnosti mohou být ochotní uzavřít smlouvu přímo u vás doma.

Půjčky bez registru představují pro firmy o něco větší riziko, a je proto potřeba počítat s vyšší úrokovou sazbou. Někdy se ale můžete setkat také s tím, že si firmy účtují poplatky za podání žádosti nebo za uzavření smlouvy. Zde je ale potřeba opatrnosti, protože se vystavujete riziku, že vaše žádost nakonec nebude přijata a že o poplatek za podání žádosti přijdete. Na druhou stranu si však mohou některé společnosti tento poplatek kompenzovat také vyššími úrokovými sazbami. Doporučujeme proto, abyste vždy věnovali pozornost číslu RPSN, které udává celkovou roční procentuální sazbu nákladů.